Leden 2009

Bez make-upu 4

31. ledna 2009 v 9:41 Fotky
Březen 2008

31. ledna 2009 v 9:25 Hip Pics

Leden 2008

31. ledna 2009 v 9:25 Hip Pics

Únor 2008

31. ledna 2009 v 9:24 Hip Pics

Březen 2007

31. ledna 2009 v 9:24 Hip Pics
Doplněk, který u mě teď vede
MK: Červená motorkářská taška Balenciaga.
Ash: Saténová čelenka od Prady.

Postava ze seriálu
MK: Dwight z The Office
Ash: Dokrotka Izzie Stevens v Grey´s Anatomy (Chirurgové)

Na mém playlistu
MK: Hands Open od Snow Patrol.
Ash: LDN od Lily Allen.

Do zelena
MK: Můj nejnovější objev- přírodní osušky Nandina.
Ash: Nandina přináší taky vtipné župany. Jsou úžasně pohodlné!

Móda na Den sv. Patrika info o tomto dni
MK: Můj smaragdový prstýnek je perfektní na tento den.
Ash: Mám úžasný "klučičí" tmavě zelený pletený šál, který mě dostane do té správné "svatopatrické" nálady.

Květen 2007

31. ledna 2009 v 9:23 Hip Pics


Jak se změnily za 19 let

31. ledna 2009 v 9:21 Fotky

//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 52, formatId: 44, url: new String(window.location.href), cborder: '000000', cbackground: 'FFFFFF', ctitle: '806040', ctext: '000000', curl: '806040', simg: 0 }); //]]>

Fotky č.9

31. ledna 2009 v 9:18 Fotky
//

Info 1

31. ledna 2009 v 9:14 Byty a domy Olsenek
New York
cena: ?? milionů
místo: ??
o co jde: jeden byt
další: MK a její nový dům ...
New York
cena: 3,5 milionů
místo: 666 Greenwich St. in Manhattan (Greenwich Village)
o co jde: dva byty naproti sobě
další: MK se ale od Ash odstěhovala ... Proč??
Dům v Bel Air (L.A.)
cena: 3,7 milionů
koupelny: 5
ložnice: 4
další: bazén
California (L.A.)
cena: ???
koupelny: ???
ložnice: ???
další: ???

Byty a domy M-K a Ashley

31. ledna 2009 v 9:11 Byty a domy Olsenek
New York

Byt 1:

Omlouvám se, ale našla jsem jen tuhle fotešku!!!
Info:
O co jde: jeden byt
A bydlí tam jen Mary-Kate Olsenová

Byt 2:
Info:
Cena: 3,5 milionů
Místo: 666 Greenwich St. in Manhattan (Greenwich Village)
O co jde: dva byty naproti sobě
Další: MK se ale od Ash odstěhovala ... Proč??
Los Angeles
Dům v Bel Air:
Jako z pohádky...
Plánek jejich domu!
A tady je pár fotešek jak to vypadá vevnitř...
Další fotešky:
Vergrössern
Vergrössern
Info:
Cena: 3,7 milionů
Koupelny: 5
Ložnice: 4
Další: bazén
Dům v Californii:


Olsenky u kadeřníka

31. ledna 2009 v 9:07 Fotky
A tady se podíváme jak se ty jejich vlásky tvoří ;)


Ashley je na hnědo

30. ledna 2009 v 9:44 Fotky
Ashley, která si tolik zakládala na své blond hřívě se obarvila na hnědo! Nedá se říct, že by ji tmavá hnědá vyloženě sedla, je totiž světlý typ a její obličej se pod záplavou hnědé barvy ztrácí a je bledý. Poprvé byla takto na jedná paparazii fotce. Všichni si mysleli, že je to upravená fotka. Bohužel ne. Ashley svou novou barvu představila na módní přehlídce bratrů - dvojčat Viktora & Rolfa, kteří představili svou kolekci pro švédskou značku H&M. Co si o tom myslíš?
http://www.barbora.mineral.cz/mkao/online/diskuze/01/pic1.jpg
Obrázek “http://www.barbora.mineral.cz/mkao/online/diskuze/01/pic2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Super rozhovor

30. ledna 2009 v 9:43 Fotky
Je pravda, že nemáte rády, když jste označovány jako Olsenovic dvojčata?
Ashley: To je něco, co přišlo, myslím, okolo našich 10 let - už nás nenazývejte "Olsen twins", ale našimi křestními jmény. Domnívám se, že s tím začal Premiere magazine.
Mary-Kate: Jenom si prostě myslíme, že jsme dvě osobnosti - a chtěly bychom být tak také známy.
Když lidé jako Britney Spears nebo Jessica Simpson začaly stárnout a dospívat, cítily potřebu ukázat se ve více sexy image. Cítíte taky nějaký nátlak toto udělat?
Ashley: To jde mimo nás. Nemám ráda takovéto ukazování mého těla. To prostě nejsem já. Není to jako "Oh chtěla bych si vzít minisukni na tuto premiéru ale nemůžu". Nenáviděla bych to, jestliže bych byla v minisukni.
Vzhledem k tomu, jak jste mega-úspěšné, jsem udivená, že cítíte potřebu navštěvovat vysokou školu. To je pro vás vzdělání tak důležité?
Mary-Kate: Během střední jsem neměli přípustnou možnost vlastní volby. A řekla bych, že to je to, co potřebujete, když jste na střední a dospíváte. Takže já cítím, že vysoká je náš čas, kdy opravdu můžeme zkoušet všechny ostatní věci, které chceme.
Rozčilují vás drby?
Ashley: Lidé si napíšou co chtějí. Nezkoušíme číst ty dobré ani ty špatné. Jednou jsi příliš tlustá, pak zase moc hubená a lidé si prostě napíšou,co si myslí a co se jim zrovna hodí.
Je obtížné být tak známé, že vás lidé poznávají na ulici?
Ashley: Zkoušíme být vždy vlídné a laskavé, ale občas lidé očekávají, že jsme pořád perfektní. Jsme lidé, děláme chyby a stejně tak máme dobré i špatné dny - jako všichni ostatní.
Mary-Kate: Hrajeme od svých 9 měsíců. Neumím si představit jiný život, než na očích veřejnosti. Někdy se lidé upřeně dívají, civí a jsou všeteční a zvědavý, ale nenecháváme si tím narušit náš každodenní život.
Jak jste zapleteny do vývoje vaší řady módního oblečení? Vytváříte ty modely nebo tak něco?
Ashley: Jsme opravdu zapojeny do toho procesu. Pomáháme navrhovat, pak taky za námi chodí, abychom viděli, jestli se nám to líbí nebo ne a případně to změnily. Ještě musíme chodit do školy a děláme filmy, ale kdekoliv jsme, faxujeme naše nové návrhy modelů, které jsme vytvořily. Když se nám něco nelíbí, vypracujeme to a najdeme šťastnou střední cestu.
Mary-Kate: Jsme nadšené cestou, kterou to kráčí. Byl tak skvělý zážitek navrhovat a vidět, jak se to dodělává. Máme oblečení, kabelky a baťohy, šperky, doplňky, brýle, boty, noční košilky, pyžama- prostě všechno.
článek
Když cestujete po světě, abyste natáčely filmy, stýská se vám po rodině?
Mary-Kate&Ashley: Někdy za námi naši sourozenci nebo táta s mamkou přijedou. Hodně cestujeme. Někdy sourozenci nemohou přijet, protože musí zůstat doma kvůli škole. A ano, samozřejmě se nám po nich stýská, když jsme pryč.
Máte nějakou speciální vzpomínku na natáčení některého vašeho videa?
Mary-Kate: Milujeme "Passport to Paris" (Výlet do Paříže). Za prvé bylo léto, takže jsme se nemusely učit do školy a dělat si úkoly. A taky milujeme muzea, památky a nakupování.
Ashley: Většinou když můžeme, rády vstaneme opravdu brzo, abychom si mohly prohlédnout nějaké památky předtím, než bude potřebovat jít pracovat. Když myslím na "Our Lips Are Sealed" (Sestry v akci), to jsme byli v Austrálii, a pamatuji si, že tam je jedna celá scéna , kde jsme šly do zábavního parku. 3li jsme na horskou dráhu, byla to tak strašně srandovní!
Mary-Kate: Z Austrálie si pamatuji most, který se jmenuje "Coat Hanger". Je to jeden z největších mostů na světě a my jsme se šplhaly na jeho vrcholek. To byla zábava!
Ashley: Chtěly bychom se vrátit zpět do Evropy, možná do Benátek nebo Anglie, abychom udělaly zase nějaký film nebo video. I když bylo by cool jet třeba do Jižní Afriky. To všechno závisí na scénáři.
Vzhledem k tomu, že jste byly tak malé, když jste točily "Full House", máte nějáké vzpomínky na natáčení?
Ashley: Někdy můžeme říct, která z nás zrovna v téhle scéně hraje Michelle a někdy ne. Je to pěkně podivné. Je zákon, že malé děti mohou hrát pouze jistý počet hodin, takže jsme se na natáčení střídaly a musely jsme také hodně odpočívat.
Mary-Kate: Pamatuji si na jednu epizodu, kde jsem strašně dlouho seděla. Víte, jak arašídové máslo okorá, zdrsne a začne být lepkavé? Tak pak já jsem ho nemohla dát pryč ze svých rukou a oni říkaly: "Dobrá, ještě jednou, ještě jednou!" A já řekla, " Jestli mi nedáte pryč z rukou to arašídové máslo, tak budu…." A začala jsem jim vyhrožovat. Řekla jsem "Já budu zpívat…..lá,lá,lá,lá a já si prostě musím umýt ruce!! Pak se vrátím zpět a uděláme tu scénu."
Protože jste tak dlouho vidět před kamerami, jste ještě schopné žít si normální život?
Mary-kate: Neznáme nic jiného. Většinu času žijeme naprosto normální život, chodíme do školy, do kina a jsme s našimi přáteli, ale také někdy děláme opravdu cool věci. Kdo by to nechtěl dělat?
Ashley: Nikdy nejsme opravdu unavené tímto životem. Spoustu času trávíme s naší rodinou a přáteli, to vůbec není špatné. Milujeme být s našimi fanoušky a opravdu milujeme to, co děláme. Když už to nebude zábava, skončíme, ale pochybujeme, že se to někdy stane.
Díky tomu, že jste dvojčata a trávíte spolu hodně času, zjistily jste, že hrajete nebo přemýšlíte stejně?
Mary-Kate: V podstatě jsme nejlepší přátelé, ale neříkáme nic v tu samou chvíli. Rozhodně máme rozdílné identity. Když nás poznáte, zjistíte, že jsme zcela odlišné.
Ashley: Někdy, když se podíváme jedna na druhou, víme, co si ta druhá myslí. Nemůžeme jedna k druhé mluvit skrze naše mozky, naší mysl nebo tak něco, ale někdy prostě víme, co si ta druhá myslí.
článek
Co si myslíte, jaké jsou mezi vámi rozdíly?
Mary-Kate: Myslím, že to má co dělat s hodnotami. Máme stejnou morálku a všechno jako tohle, z obchodního hlediska máme stejný cíl. Tady nemáme žádné konkrétní odlišnosti. Myslím, že byste se měli zeptat někoho, kdo nás opravdu zná, kdo vám může říct o našich odlišných osobních rysech, nebo se můžete zeptat nějakého velkého fanouška, který zná naše povahové rysy.
Ashley: MK nosí více sportovnější věci a má ráda sporty. Má ráda basketbal a miluje hraní fotbalu s klukama. Já se radši jen tak potloukám, posedávám s přáteli a lenoším. Je tady vždycky pro mě, když jí potřebuji, je to moje nejlepší kámoška. Ona je všechno.
Mary-Kate: Já mám ráda jízdu na koni, Ash ve svém volném čase dělá balet. Já mám ráda sport a ona jde raději na pláž, do nákupního střediska nebo lenoší s přáteli. Já jsem levák a ona je pravák. Miluju jí. Je to moje nejlepší kamarádka.
Teď, když dospíváte a jste starší, je pro vás obtížné být uznávané jako dospívající herečky? Mnoho dětských herců s tím má problémy.
Ashley: Myslím, že to má co dělat s rozhodnutími, které děláte, a filmy, které chcete dělat. Myslím si, že to závisí na projektech, které si vyberete, na plánech, které chcete dělat, a na tom, co vás dělá šťastným. Mnoho lidí zažívá s tímto přechodem těžké časy. My tuto práci děláme veškerý náš život a je to všechno co známe.
Mary-Kate: Také nejsme jen dětští herci. Tvoříme a jsme šťastné, že jsme schopné vytvářet své projekty. Děláme tolik různých věcí. Neděláme si starosti s tímto přechodem, protože jde s námi ruku v ruce.